Rubriky
Výrobky

Zásuvky a vypínače, které dokonale ladí

http://www.firebrno.cz/vase-cesty-k-bezpeci/jak-vybavit-a-bezpecne-pouzivat-automobil y>

Chcete se blýsknout zbrusu novým bytem? Ať už rekonstruujete anebo se stěhujete, jistě s tím máte plno práce. Možná již máte nějaký nábytek, a možná budete svůj byt vybavovat úplně od základů. V každém případě, pokud toužíte po tom, aby taková proměna dopadla na výbornou, rozhodně byste neměli zapomenout ani na detaily. Jaké to jsou? Třeba zásuvky a vypínače.bílá elektro postavička
Tito drobní elektroničtí pomocníci nestojí zrovna v popředí našeho zájmu. A není se čemu divit, pokud vše funguje a máme je vždy po ruce, není co řešit. A nemusíte na ně myslet ani v případě, kdy vás na pohled neruší oni sami. Něco takového se může přihodit například v okamžiku, kdy se rozhodnete pro barevnou výmalbu vašeho bytu.
Bílé zásuvky na bílém pozadí dokonale splývají, takže zde není nad čím přemýšlet. Problém nastává ve chvíli, kdy se rozhodnete pro barevnou výmalbu. Výsledný obrázek už není ani zdaleka dokonalý. Nicméně může být – když barevnou stěnu opatříte zásuvkami a vypínači ve stejné barvě.
To, co dříve bylo naprosto nemožné, není už dnes ani ten nejmenší problém. Stačí, když sáhnete po zásuvkách a vypínačích schneider Lightpark, a máte vyhráno. Zde si můžete vybírat do sytosti, a ať už stěny vašeho bytu omalujete libovolnou barvou, jistě najdete i vhodnou elektroniku, která na ni dokonale padne.bílé a žluté kabely v ruce
Je to zajištěno především díky chytře vymyšlenému modulárnímu systému, který sestává z nekonečného množství kombinací univerzálních strojků a variabilních krycích rámečků. Zatímco strojky jsou univerzální a snadno na ně napasujete libovolný rámeček, tak rámečky jsou jedinečné – svou barvou, a dokonce i tvarem. Jakmile jednou stěny svého bytu opatříte těmito univerzálními strojky, můžete na nich libovolně měnit rámečky podle své potřeby a vkusu.
To v praxi znamená, že můžete měnit design svého bytu tak často, jak se vám líbí – vždy najdete ty pravé krycí rámečky, které k vám domů dokonale zapadnou.