Rubriky
Výrobky

Co třeba kočárek Cavoe ildeo?

Jsou maminky, které rozhodně ocení každý vhodný kočárek. Jedním z vhodných kočárků je i kočárek Cavoe ildeo maxim-kocarky, ze kterého má mnoho maminek velkou radost, protože s ním není tolik práce, jako s kočárky jinými.

Kočárky Cavoe ildeo se dají sehnat nejčastěji přes internet, takže pokud vám něco takového nevadí a jste schopni si ještě před objednáním takového kočárku zkusit alespoň pomocí metru, jak je něco takového vysoké nebo široké a bude vám to stačit, pak se určitě nemusíte bát si něco takového objednat. Rozhodně využijte kočárku, který je praktický, protože věřte, že nic praktičtějšího na trhu opravdu nenajdete.

paní a dítě

Mnohé maminky si vždy přejí, aby takový kočárek nejenže dobře vypadal, ale aby také nebyl vůbec špatným nápadem. Mnohým maminkám záleží také na tom, aby se v takovém kočárku jejich dítě cítilo nejen pohodlně, ale aby takový kočárek měl dostatek úložného prostoru, protože přesně to je něco, co maminky potřebují.

Je jasné, že pokud se maminka rozhodne s miminkem někam jít a bere s sebou kočárek, určitě bude zapotřebí s sebou vzít spoustu věcí, které jsou určeny právě pro miminko. Nic nesmí chybět a to ani v případě, že by se stalo, že by miminko potřebovalo nutně přebalit.

Určitě byste se měli i vy podívat po kočárku, který vám může vše, co je potřeba, nabídnout.

miminko v kočárku

Některé maminky kupují kočárek hned a to, jakmile zjistí, zda se jim má narodit holka nebo kluk. V danou chvíli je určitě vhodné začít pomalu vše kupovat, abyste měli vše nachystané a to ještě dříve, než se stihne miminko narodit.

Uvidíte, že když si takový kočárek pořídíte jako první, bude to jen dobře. Kočárek je pro mnoho maminek to nejhlavnější, protože pokud maminka ráda chodí na procházky, je jasné, že kočárek nesmí chybět. Jen málo maminek dá přednost něčemu jinému, než je právě kočárek, protože jim něco takového přijde vhodné.

I vy máte možnost mít opravdu jen to nejlepší. Stačí se jen podívat a vybrat si to, co bude odpovídat tomu, co byste pro vaše dítě chtěli.

Rubriky
Výrobky

Nejlepší svatební salon v Praze

Svatba je bezesporu jednou z nejdůležitějších událostí v životě. Proto chceme, aby bylo všechno krásné a všechno vyšlo podle našich představ a plánů. Noho lidí si stavbu plánuje samo, a to včetně shánění svatebního oblečení. U některých párů hraje roli téma svatby, někdo hledá jen šaty, a někdo hledá na poslední chvíli. U nás se věnujeme všem zákaznicím stejně, a vždy se snažíme všem vyhovět. Náš salon nabízí svatební šaty v Praze pro každou nevěstu.

korzetové šaty

Najdete u nás
– Obyčejné pouzdrové šaty
– Krajkové šaty
– Šaty v různých barvách
– Kombinace látek
– Doplňky – vlečky, čelenky, pásky

Nevěsta někdy ani neví, jaké šaty hledá. Proto se každé věnujeme individuálně, a vždy nakonec nevěsta odchází s šaty, které jí dokonale padnou. Může se stát, že nepadnou jak by měly, a proto je samozřejmostí služba, kde upravíme jakékoliv šaty přímo na míry nevěsty. U této varianty je ale třeba počítat někdy i s delším termínem k zhotovení podle obsazenosti salonu. Pokud tedy nemáte konfekční velikost, je lepší vybírat šaty s předstihem.

Náš tým se vám bude věnovat po celou dobu vašeho výběru, abyste se cítila naprosto příjemně a bez stresu mohla najít to, co hledáte. Krásné šaty jsou základem pro krásnou svatbu, a u nás najdete svoje vysněné šaty vždycky.

svatební šaty

Modely máme online
Chcete mít představu, co u nás máme? Prohlédněte si náš web, kde najdete všechny šaty, které máme v salonu. U každých najdete fotografie na postavě i popis šatů, díky čemuž si můžete vybrat kousky, které byste ráda vyzkoušela. Náš elektronický katalog vám může pomoct si udělat představu o šatech, proto je dobré si jej prohlédnout, ještě než k nám půjdete.

Na nás se můžete spolehnout
Některé svatební salony nemají takový výběr jako my. My vám nabízíme prvotřídní servis, vždy příjemné a profesionální jednání a desítky šatů na výběr. Svatební šaty jsou naše parketa.

Rubriky
Výrobky

Reklamní textil propaguje mnohem lépe, než letáky ve schránkách

Každý z vás si jistě dovede představit, jak velký význam hrají v našem životě média, jako je televize, rozhlas, tištěné noviny a časopisy a internetová zpravodajství a další podobně zaměřené servery. To je však jedna část celku, který na současnou populaci, obrovský podíl propagačního vlivu na náš životní styl má zejména osobní kontakt. Ten nelze ničím nahradit a cokoli se dozvíme na mediální scéně, si obvykle ověřujeme v praxi – ve hmotné, hmatatelné praxi při osobním kontaktu s lidmi. Ti nám poskytují zpětnou vazbu a s nimi pak také spolupracujeme na vlastním životním stylu.

cyklisté v lese

Značný význam v tomto směru mají zájmové skupiny, různá sdružení a kolektivy, ať už jsou to zahrádkáři, chovatelé zvířat, sběratelé, anebo třeba milovníci přírody a sportovních aktivit. Tito lidé se rádi zapojují do společných projektů a jedním z nich může být i sportovní soustředění v rámci spřátelených rodin.

trička s potiskem

Jak nejlépe šířit osvětu mezi lidmi

V lidské povaze je zvědavost a touha napodobovat cizí životní styly a to se dnes velmi často stává např. mezi vodáky nebo cykloturisty. Oba sporty mají u nás mnohaletou tradici a zdá se, že se ještě více upevní poté, co si uvědomíme, že dovolená v tuzemsku může být zábavnější a hlavně bezpečnější, než kdekoli v zahraničí.

V České republice existují skupiny nadšenců, které pořádají každý rok putování na kolech napříč republikou a o svém záměru dávají jasně najevo i reklamním textilem. Tisknou na trička, bundy nebo šortky či čepice svá loga a propagací této činnosti lákají ostatní, aby se k nim přidali, anebo něco podobného zorganizovali sami. Je to mnohem pozitivnější reklama, než letáky ve schránkách, protože pokud vidíte skupinu spokojených lidí, jak brázdí terén v potištěných tričkách a užívá si té pospolitosti, budete chtít být na jejich místě a něco podobného vyzkoušet na vlastní kůži.

Rubriky
Výrobky

Výlet do přírody

Vše potřebné s sebou
Při životě ve městě si většinou moc přírody nežijeme, protože většinou řešíme hlavně starosti běžného života, kam se řadí obdobími život a chození do práce či školy. Protož je oblíbené jet třeba o víkendu někam do přírody. Takto budeme na čerstvém vzduchu, hezky si provětráme hlavu a také je to změna oproti běžnému dni. Rozhodně je proto dobré sem tam na takovou akci vyrazit. Někdo jde třeba na procházku turistickou trasou, ovšem lidé v přírodě i nocují.

turistické boty

Při takové aktivitě to už chce mít vybavení, aby nás nezaskočil třeba prudký déšť se silným větrem. Musíme zároveň pamatovat na to, že budeme třeba uprostřed lesa, kde těžko využijeme třeba elektrickou zásuvku, takže jsme odkázaní na sebe a své vybavení. Takové zimní stanování není už vůbec sranda, takže musíme mít již nějaké zkušenosti a nepřeceňovat své síly. Samozřejmě je spousta dalších aktivit, které můžeme v přírodě vykonávat a mít hezké zážitky.
Nákup obuvi
Ta je důležitá za každé situace, protože má vliv na naše zdraví i pohodlí. Třeba na běžné nošení po městě nám bohatě potlačují tenisky, které mají výhodu v nízké hmotnosti. Když si jdete vybírat boty, tak se řiďte tím, aby Vás nikde netlačila a hezky seděla, protože tvary jsou různé, a ne každý nám musí sednout.

vysoké boty

Při vycházce na túru je už však tato obuv nevhodná, protože to chce něco levnějšího a odolnějšího, co vydrží i náročnější terén. Trekové boty to skvěle splňují, takže je můžeme vzít do náročného terénu a skvěle v něm obstojí. Takový pár bot nás vyjde na pár tisíc. Tato cena je rozhodně oprávněná, protože jsou z kvalitních materiálů a mají velmi dobré zpracování, takže můžeme očekávat velmi slušnou životnost. Nemusíme se o ně bát, přičemž vydrží toho spoustu. Samozřejmě dobrou údržbou budou vypadat skvěle a životnost se ještě prodlouží. Kromě toho vypadají hezky, kdy je známo, že vzhled taky prodává.

Rubriky
Výrobky

Zdravé jídlo jako základ krásné postavy

Nadváha a obezita jsou civilizační chorobou, která sužuje čím dál vyšší počet obyvatel jak v Evropě, tak v USA. Může za to nepravidelná strava, minimální pohyb a špatné jídlo. Tyto tři faktory nejvíce ovlivňují to, jak budeme vypadat. Trpíte kily navíc, a chcete se jich zbavit? Samo to nepůjde, fitness výživa je součástí zdravého životního stylu, který vás kil zbaví.

zdravá snídaně

Fitness neznamená hladovět
Mnoho lidí si myslí, že zhubnou pomocí nějaké nesmyslné diety. Tento špatný způsob stravy propagují hlavně celebrity. Obvykle se jedná o jídlo, kde se jí jedna potravina na tisíc způsobů. Dalším typem je například vynechání jedné složky ze stravy, ale i to je chyba, protože tělo potřebuje všechny složky jako jsou vitamíny, tuky, cukry a další. Bez nich tělo prostě fungovat nebude. Nejhorší možný způsob je striktně jíst zdravě a po nějakých výsledcích najet zpět na nezdravou stravu. Takoví lidé se potom diví, jak je možné, že kila nabrali zpět i s bonusem navíc.

Fitness stravování je bohužel doživotní postoj. Nelze jíst zdravě, po zhubnutí jíst zase špatně a očekávat, že vám nově získaná štíhlá postava zůstane.

Nejlepším způsobem co se jídla týče je nechat si sestavit alespoň rámcový jídelníček, kde si osvojíte principy zdravé stravy. Zjistíte, co kdy jíst, co naopak ne, a naučíte se potraviny správně upravovat. Pokud k tomu přidáte i protein Goodly, který vás zasytí a dodá vám proteiny na dlouhou dobu, dostaví se vaše očekávané výsledky ještě rychleji.

O zdravé stravě a jejím fungování jsou napsány miliony článků, ale člověk je tvor pohodlný, a chtěl by zázraky bez námahy a nejlépe hned. V hubnutí to ale bohužel nefunguje.

krevetový salát

Čemu se tedy vyvarovat a co naopak dělat?

Nepřehánějte to s cukrem.
Bílé pečivo k životu nepotřebujete.
Smažená jídla, polotovary a fastfoody zabíjí. Samozřejmě ve velkém množství, nicméně do zdravého jídelníčku nepatří.
Pijte dost čisté vody.
Hodně spěte.
Cvičte. Bez pohybu to taky nejde.
Jezte dost ovoce, zeleniny, proteinů a vitamínů.

Začnete jíst lépe ještě dnes, přidejte občasné cvičení a za pár měsíců se nepoznáte.

Rubriky
Výrobky

Dorty na zakázku

Komu by se nevyloudil na tváři úsměv, když uslyší slovo „dort“. Někdo se nevědomky i mlsně olízne. Jiný si pohladí bříško. Sladká pochoutka, korpus rozřezaný na několik vrstev, slepených krémem, nahoře zalitý polevou a ozdobený. Mňam. Asi málokdo z nás nemá někde v albu nebo v šuplíku svou fotku, když mu by rok a postavili před něj jeho první dort. Ale nejen narozeniny jsou nerozlučně spjaty s dortem. Co třeba několika patrové dorty svatební?

luxusní dort

A poté při oslavách výročí svatby. Nebo si někdy udělat jen tak radost a dát si kousek dortu po nedělním obědě. Dorty z piškotového těsta nebo z čokoládového těsta, slepené vanilkovým nebo ovocným krémem, marmeládou, medem. Dorty potažené fondánem nebo marcipánem nebo jen přelité čokoládou. Ozdobené čerstvým ovocem nebo figurkami z marcipánu. Už se vám sbíhají sliny? Objednejte si dorty nejen kulaté, ale různých tvarů, hranaté, srdíčkové, tvaru knihy, auta či zvířat. Nebo co třeba stará dobrá klasika Sacherův dort k nedělnímu kafíčku. Udělejte si chvilku a nechte se rozmazlovat sladkou chutí na jazyku.

Sacher dort

Bude mít vaše dítě narozeniny? Nechejte mu vyrobit dort na zakázku s jedlým papírem s potiskem jeho oblíbené postavičky z pohádky. Budou mít vaši prarodiče zlatou svatbu? Určitě je potěší luxusní dort upečený s láskou a sestavený na míru jejich chuťovým pohárkům. Venku je pod mrakem, slunce schované, jaro daleko, máte špatnou náladu? Udělejte si radost a kupte si zákusek nebo rovnou celý dort. Když se s někým podělíte vaše radost se znásobí a chmury budou ta tam. Jednou za čas dort z kvalitních surovin neohrozí vaši figuru a máte-li přece jen o ni strach, dopřejte si do oblíbené cukrárny alespoň hodinovou procházku. Potom si s klidem můžete dort vychutnat bez výčitek svědomí. Nechte rozmazlit, objednejte si moderní nebo tradiční dort na zakázku v Hradci Králové.

Rubriky
Výrobky

Uzavíratelné sáčky chrání obsah před vysypáním, kutálením a převržením

Uzavíratelné sáčky se mohou stát mimo jiné i zábavným tématem k zamyšlení. Tentokrát máme na mysli události, při nichž dochází leckdy k humorným, někdy ale i velmi nepříjemným situacím, které komplikují život.

Když se něco sype

Mnoho lidí sází na trvanlivé potraviny sypkého uskupení, jako je mouka, strouhanka, oříšky a semínka, ovesné vločky, sušené ovoce atp. Když jich máte doma velkou zásobu, musíte je také někam uložit a ukládání do různých nádob (dózy a krabičky) vyžaduje mnohem více místa, než uložení do sáčků se zipem. Sáčky navíc dobře kopírují tvar úložného prostoru a jsou samozřejmě mnohem levnější, než dózy a sklenice ze skla či z plastu, ze dřeva nebo z kovu.

kuličky v dóze

Když se něco kutálí

Potřebujete někam uschovat kuličky na hraní, knoflíky, druky či patentky a podobné předměty oválného tvaru, co se rády kutálí po stole. Uzavíratelný sáček je pro tento účel zcela optimální, nic se vám neztratí, uzavírací zip se snadno otevírá i zavírá a navíc dovnitř sáčku stále vidíte. U různých nádob s víčky je nebezpečí, že při jejich otevírání se nádoba vymkne z ruky nebo se silným tlakem na víčko převrhne a vysype a její obsah se rozkutálí všemi směry. Kuriózní pak je, když se zakutálí předměty až pod nábytek, a kvůli tomu polezete po čtyřech až kdoví kam.

vysypané knoflíky

Když převrhnete misku se šroubky

Představte si situaci, kdy se vám porouchá nějaký spotřebič, nebo je třeba vyměnit knoflíkovou baterii v kalkulačce, v hodinkách, v rozhlasovém přijímači atp. Tehdy vás napadne sednout si k psacímu či konferenčnímu stolku, vzít do ruky potřebné nářadí a odšroubovat velmi droboučké šroubečky. Budete je pokládat přímo na stůl, ale pro jistotu je lepší je vložit do nějaké nádoby, aby se neztratily. Použijete k tomu třeba talířek nebo misku a pak se náhle zvednete, drcnete do stolu a šroubky odlétnou raketovou rychlostí kamsi na koberec. Budete je hledat hodinu, a možná bez úspěchu. To se vám s uzavíratelným sáčkem nemůže stát. V něm budou šroubky v bezpečí.

Rubriky
Výrobky

Stolujte na úrovni

Jídlo nás doprovází celý život a mělo by být spíše naším přítelem, než nepřítelem. Jídlo bychom rozhodně neměli podceňovat. Jeho nadbytek a nevyváženost nám může způsobit nemalé potíže. Stejné potíže nám může způsobit i rychlé jídlo ve stresu. Jezte tak, aby to mělo nějakou úroveň. Jak na to?

1. Místo na jídlo

Udělejte si na jídlo místo a stravujte se jedině tam. Žádné obědvání u televizního stolku. Většina rodin má k jídlu adekvátní jídelní stůl v jídelním koutě, jídelně nebo třeba i v kuchyni či obývacím pokoji. Hlavní je klidné místo, které je pokud možno neměnné. Ideální je aby se v blízkosti nenacházel televizor, který by vás při jídle mohl rušit. Místo na jídlo by mělo být příjemné a příjemně osvětlené. Kvalitní lustr nad jídelní stůl je základ, příjemné osvětlení udělají z jídla ještě větší zážitek.

kuchyně

2. Udělejte si to pěkné

Pěkný ubrus, květiny do vázy, kvalitní nádobí. Zamyslete se nad tím, jak vlastně jíte a z čeho. Dopřejte si trochu luxusu a kupte si pořádné nádobí a příbory, nebojte se do jídelny dát dekorace, které vám udělají radost. Klidně si pořiďte i nějaké ty lapače prachu, hlavní je se cítit příjemně. Myslete jen na to, že je potřeba jídelnu udržovat co nejčistší.

jídelna

2. Udělejte si čas

Odložte telefony, tablety a noviny. Ke stolu tyto věci nepatří. U stolu bychom se měli soustředit na sebe, své blízké a na jídlo, které konzumujeme. Jezte pomalu, nespěchejte, dopřejte si dostatek času na to, si jídlo v kruhu rodinném užít. Je nám jasné, že tohle nemůže praktikovat každý denně ale aspoň párkrát v týdnu se u večeře určitě sejdete a můžete si popovídat o tom, jaký kdo má týden, co se komu povedlo a naopak nepovedlo. Užít si společné chvíle v klidu a v pohodě. A jak se říká, láska prochází žaludkem, tak se na jídlo i své lásky dostatečně soustřeďte a nenechte se vyrušovat.

Rubriky
Výrobky

Reklamní hrnky a sklenice za dobrou cenu? Stavte se u nás!

Sháníte v dnešní uspěchané době kvalitní, a poctivé sklenice a hrnky, abyste tak mohli propagovat váš brand? Pokud ano tak se zastavte u nás! Sháníte reklamní věci, abyste se mohli zviditelnit? Konkurence je v dnešní době opravdu mnoho, ale co takhle vyniknout z davu? Pokud jste zavítali až k nám, tak si račte vybrat! Určitě si vyberete z naší kategorie reklamních předmětů hrníčků a sklenic. Pokud jste firma, která má mnoho zákazníků, a sháníte pro ně děkovné krabičky ve kterých budou právě hrnky nebo dokonce sklenice, tak co si vybrat třeba naše?

lahev

A co plastová lahev co má filtr do kterého si můžete dát ovoce namísto toho, abyste si do vody nalili nezdravou přeslazenou šťávu? To pro nás také nepředstavuje žádný problém! Nebo chcete cestovatelský hrnek? Ale samozřejmě, že nemusíte být jen firma, pokud jste i malý podnikatel, tak vám naše služby rádi nabídneme. Nebo chcete, aby vaši zaměstnanci měli firemní hrnky? Sami si to představte, když k vám vejde do prodejny nebo firmy váš budoucí zákazník nebo pravidelný a uvidíte, že všichni vlastně propagují vaši firmu. No není to nádherná představa? Pro nás určitě ano. Samozřejmě nenabízíme jen reklamní hrnky a sklenice, ale co takový vkusný termohrnek na cestu do práce, nebo snad na nějaký ten výlet? Máme i krásné klíčenky, které udělají radost opravdu všem kdo neustále hledá své ztracené klíče. A co, když bude venku zrovna pršet? Tak se vám určitě nějaký ten deštník bude zajisté hodit. A co kosmetika nebo dokonce nějaká ta elektronika?

hrnek

Tu vám můžete nabídnout zajisté také! Pokud budete mít nějaké dotazy, tak se vám budeme mile rádi věnovat. Tak se nám nebojte napsat nebo dokonce i zavolat, a nějak to spolu určitě vymyslíme k vaší spokojenosti. Proto tu jsme přece pro vás. A nenecháme vás ve štychu! Nebo jste se snad rozhodli, že chce i reklamní textil za dobrou cenu? Ano i takovou kategorii u nás naleznete! A jestli chcete šetřit přírodu máme navíc i ekologické reklamní předměty.

Rubriky
Výrobky

Sirup z černého rybízu chutná úžasně …

Pro poctivý denní pitný režim bohatě postačuje i kohoutková voda, pokud máte zjištěno, že u vás doma teče kvalitní voda. Pokud máte v blízkosti domova studánku, třeba jako já, je to výhra! Nelituji času, ani námahy a pravidelně si pro vodu do studánky docházím. A že je vážně chuťově jiná, a velmi dobrá, mě usvědčila naše malá čtyřletá neteřinka Vendulka, o jejíž pitný režim se její maminka pečlivě stará a malá má – sice kupovanou vodu, ale kvalitní, vždy po ruce. U nás doma jsem malé, jak jsem zvyklá, nalila do skleničky „studánkovou vodu“ a holčička se zajímala, odkud ta vodička je, že je tak dobrá?! A ještě větší radost jsem jí udělala, když jsem jí do skleničky se studánkovou vodu přidala pár kapek sirupu z černého rybíru Eshop.koldokol. Ta se ale olizovala!

černý rybíz

Sirup z černého rybízu je totiž prvotřídní kvality, protože je zcela bez chemických konzervačních látek a bez chemie. Je vyroben z ovoce – ze stoprocentní ovocné nefiltrované šťávy, jakostního třtinového cukru a bio citronovou šťávou. Sirup je sladko-nakyslé svěží chuti. Jen si představte, jak ochutnáváte tmavé černé kuličky černého rybízu, kterým trpělivé sluníčko pomohlo dozrát do plné chuti. Sirup na vás možná zaujme i milou etiketou, ze které na vás září láska a ruční práce, je totiž zpracováván v domácí manufaktuře.

Manufaktura nabízí k prodeji černý sirup ve třech variantách:

  • 250 mililitrů ve skleněné lahvi.
  • 500 mililitrů taktéž ve skleněné lahvi.
  • V papírovém odolném kartonu, kdy ze tří kilogramů sirupu si doma můžete připravit až dvacet pět litrů osvěžujícího domácího nápoje!

voda pít

Pro naši malou neteřinku Vendulku jsem vybrala zlatou střední cestu. A proč? Protože domácí manufaktura vyrábí spoustu dalších druhů sirupů, které chceme vyzkoušet, a proto podpořit ty, kteří pracují pro druhé s láskou a myslí na zdraví nejen své, ale i ostatních lidiček.