Nalaďte se před vášnivou chvilkou

Intimní chvíle by se dali považovat mezi vzácné okamžiky, kdy nemyslíme na nic jiného než na to, abychom si je se svým partnerem užili tak, jak se má. Ne vždy se nám však daří uvolnit se a odpoutat od stresu, který máme na denním pořádku, a tak je předehra před samotným sexuálním stykem zpravidla chabá a vůbec nás nenaladí. Změňte to a vyrobte si afrodiziakum, které vás rozpálí tak, jak to potřebujete.
čokoládové fondue.jpg

Sladká návnada

Před tím, než se pustíte do užívání vašich společných chvil, byste měli být ve fázi rozkoše, kterou vám pomůže do těla dostat řada potravin. Sladká chuť některých přírodních „afrodiziak“ ve vás totiž vyvolá touhu a chtíč vrhnout se na vašeho partnera jako nikdy předtím.
· Čokoláda a jahodyjsou nepopíratelně tou nejlepší volbou, která vás dostane „do varu“. Udělejte si však z čokolády fontánu nebofondue, protože teplá tekoucí čokoláda vám může posloužit i při samotném sexuálním styku. Jahody si nechte klidně odležet ve skleničce šampaňského, které zvýrazní jejich chuť a intenzitu.
· Medovina– i když se jedná o alkoholický nápoj, který sám o sobě slouží na uvolnění organismu, můžete si ho nakombinovat s kořením. Ideálním kořením jsou skořice nebovanilka, do kterých si můžete namáčet ovoce a zapíjet sladkou medovinou, která díky složení medu – vaše tělo uklidní a přivede do stavu rozkoše.
chili papričky.jpg

Co je pálivé, to je vzrušující

Už jste slyšeli o účincích chilli na sexuální život? Pokud ne, zbystřete pozornost. Koření, jakým je chilli výrazně zvyšuje chuť na sex a jeho následný prožitek. Nepopíratelně nejlepší účinek bude mít v kombinaci s chřestem, který se považuje za zeleninu s mimořádně velkými povzbudivými vlastnostmi. Můžete ho jednoduše namáčet v sladké čili omáčce nebo si ho nechat zapéct s chilli kořením jako křupavou pochoutku.
zelený chřest.jpg
Proč si tedy neobohatit váš intimní život výrobky, které vaše chvíle do značné míry posílí a zintenzivní? Udělejte si i vy před samotnou předehrou něco, co vás dostatečně uvolní a patřičně rozpálí.