Muži a ženy netvoří páry náhodou

Nepříjemný pocit jakési nečisté vulgarity v nás přetrvává i ve zralém věku a mnohdy dokáže natropit spoustu nepříjemností. Jenže právě sex je tou nejkrásnější situací, kdy se dva milující lidé vzájemně sdílí, a každý si uvnitř svého já maluje ty nejkrásnější představy o jeho průběhu. Pak ovšem „přijde na věc“ a ty neposedné myšlenky se vynořují znovu a znovu.
žena v dešti

Účinné nevinné sprosťárničky

Rodiče své děti zpravidla vedou ke slušnému chování a vystupování na veřejnosti, podobným způsobem k tomuto jevu přistupují i kantoři ve škole. Děti tak přijímají odmalička cizí vzory a považují je za správné. Nejvíce tabuizovaný je právě sex a namísto přirozeného chování se pak v dospělosti v mysli vynořují ty převzaté vzorce z dětství. Sex je přece něco nečistého, zakázaného, nemravného. Jak se potom chcete v posteli uvolnit a naplnit svého partnera dokonalou rozkoší?
pretty woman
Muži se chtějí milovat přirozeně a rozhodně je vzruší občasná vulgarita, i když obalená něžností, takže výrazy jako: „áách, to mě dráždí“ nebo „to je rozkoš, ještě lízej, ještě, ještě“ je rozhodně lepší, než v tu chvíli použít automatickou frázi ve stylu auto-navigace: „tvůj penis již pronikl do mé vagíny“.

Překvapení

Nejkrásnější sex je takový, když je spontánní. Mužům dělá nesmírně dobře, když to nejsou jen oni, kdo škemrají o další milostné dobrodružství. Budou vás milovat, když s takovou výzvou přijdete i vy, můžete také vyzkoušet neobvyklá místa, různé pomůcky, nezvyklé polohy, a nezapomínejte ani na dráždění tělesných partií, které mnozí považují za neatraktivní. Sex totiž není jen o průniku penisu do vlhké vagíny a o vztyčených bradavkách, energetické meridiány na těle zasahují i do míst, kde byste je nečekali. Vyzkoušejte ušní lalůčky, třísla, podkolenní jamky, kotníky, paty na chodidlech, krk a trapézové svaly, anebo tolik podceňovaný pupík.

Rádi vás pozorují

To nejhorší, co můžete udělat, je milovat se potmě. Většina lidí se věnuje této činnosti ve večerních hodinách. To je celkem logické už kvůli nedostatku času a osobního volna, ale rozhodně to není přirozené. Každý znalec orgánových hodin a čínské medicíny vám potvrdí, že nejúžasnější sexuální zážitky prožijete naopak ráno, kolem osmé hodiny. V tu dobu je nejvyšší aktivita hormonů, mužům velice stoupá testosteron, a pokud se chcete doslova zmítat ve vášnivém objetí, vyzkoušejte to.
Ačkoliv vás váš partner může milovat z hloubi srdce a naprosto respektovat vaše nejniternější kvality, vždy bude nesmírně důležitou roli hrát vizuální kontakt. Musí vás zkrátka vidět v rouše Evině, jak vás pánbůh stvořil. Nesmírně rád sleduje, jak vám rozkoš rozechvívá každičkou buňku v těle, jak se v obličeji odráží veškerá slast, se zájmem sleduje vaše vzrušená ňadra, klenuté boky, genitálie v těsném propojení, prsty a dlaně, bříško, hýždě, nohy a chodidla. Jste pro něj v tu chvíli bohyní a ta není jen éterická bytost, je přece z masa a kostí!