Rubriky
Bydlení

Z mobilheimu bude mít radost

Když se tak zamyslíte, tak zjistíte, že na Vaší zahrádce tráví Váš syn s nevěstou více času než Vy. Je to pochopitelné. Konečně se chystá svatba. Váš syn Vás už nepotřebuje, a proto si konečně svůj sen plníte i Vy. Konečně cestujete. A na zahrádku už čas nemáte, viďte? Ještě mu chcete pořídit větší byt. Ale myslíte si, že by z něj měl radost? Kupte mu mobilheim http://www.lavarohouse.cz/mobilheimy/?id_type=2&wholeyear=0#main na zahrádku! V životě neuvidíte větší radost v synových očích!

jídela

Kvalitní bydlení zajistí i mobilheim.
Jestli se Vám něco nezdá, potom věřte, že finančně Vaše konto neutrpí. Možná naopak. Spočítejte si, kolik dáte za nový velký byt. Spočítejte si, až vyměníte svůj velký byt za menší, kolik zbyde peněz. A přepsání zahrádky na syna? To je už maličkost. A můžete všechno stihnout ještě předtím, než opět pláchnete na měsíc do ciziny.

Nemějte obavu z toho, že by bydlení v mobilheimu nebylo kvalitní. Rozhodně bude příjemnější, než v panelákovém bytě. Váš syn s rodinou bude bydlet, jak v bavlnce.

  • Umíte si představit, až se narodí vnoučata, jak bude snacha dávat kočárek s dítětem na neodhlučněný balkon panelákového bytu, aby si mohla uvařit a poklidit? Není přece jenom lepší otevřený prostor krásné zahrádky, kde je ticho a klid?
  • A až vnoučata povyrostou, nebude muset nikdo z rodiny s nimi chodit na pískoviště, aby zajistili jejich bezpečnost. Z okna mobilheimu můžete sledovat, jak si hrají a co dělají. A přitom můžete i uvařit. Bezpečnost je zaručena.

interir
Takhle by se dalo pokračovat pěkně dlouho. Takže o kvalitu bydlení v mobilheimu se nemusíte bát.
Jen si ještě rozmyslete, zda pořízení mobilheimu pojmete, jako překvapení, nebo jestli nebude lepší s tímto krokem seznámit alespoň syna, aby si mohl vybrat typ. Je to přece jen vyšší investice a mohli byste vybrat něco, co se synovi líbit nebude.