Rubriky
Podnikání

Vhodný dárek

Sháníte ideální dárek pro blízkého člena rodiny? Potřebujete něco, u čeho by se dobře bavil a přitom poznal něco nového? Nechcete mu dát obyčejný dárek, který se mu bude válet doma na poličce. Sice na něj bude moci každý den koukat, ale nijak si ho neužije. Darujte zážitek. Takový druh zážitku u kterého bude muset dotyčná osoba prokázat své logické myšlení a vyřešit spleť úkolů. Mluvíme tu o únikové hře Čáslav. Jedinečný dárek, který bude moct trávit s kamarády nebo pro něj blízkými osoby. Hra je určena pro dva až pět osob v jednom týmu. Dárkový poukaz můžete vyzvednout osobně nebo se domluvit na zaslání poštou, či e-mailem. Když si necháte doručit voucher e-mailem budete ho mít hned po zaplacení na svém účtu. Když zvolíte jednu z dalších dvou variací můžete si nechat poslat voucher v dárkové bedýnce. Ta je samotným hlavolam, se kterým se bude muset obdarovaná osoba poprat, aby zjistila co od vás vlastně dostala. 

bedýnka

Co to vlastně úniková hra je a na co se můžete těšit? Je to jednoduché, každá hra má svůj děj a vy se stanete na určitou dobu její součástí. Cílem celé hry je vyřešit úkoly, které na vás ve hře čekají. Jedná se o hledání ztracených klíčů vedoucí k tajným zámkům, rozluštění šifer a hlavolamů. Každý úkol vás dovede k dalšímu úkolu a tak stále dokola, dokud nevyřešíte všechny potřebné úkoly. Hra je limitována časem a tak na každý úkol máte omezené množství času. Čas na vás bude dotírat a bude ve vás vyvolávat nervozitu, abyste vše zvládly. Jednu hru si teď přiblížíme, abyste věděli do čeho jdete.

agent

Vybrali jsme hru Dvojitý agent. V této hře se stanete agentem, který bude řešit ztrátu dobrého kolegy George. Hra se odehrává mezi ulicemi Americká a Ruská v konspiračním bytě, kde agent pobýval. Pár dnů před tím než se ztratil se s vámi sešel a sdělil vám, že se dostal k tajným dokumentům sovětského svazu, které by mohly vést k převratu vlády. Vaším úkolem bude zjistit, co se stalo agentu Georgovi a kam zmizeli tajné dokumenty s krycím jménem “Hvězda”. Stihnete to včas než vás dostane KGB?