Rubriky
Bydlení

Takže do banky pro peníze

Ale bohužel, ve vaší bance jste nedopadli dobře. Vlastně jste dopadli špatně. Bankoví úředníci vám vůbec nevyšli vstříc. Neschválili vám totiž půjčku finančních prostředků na zakoupení rodinného rekreačního objektu u lesa a u celé rodiny oblíbené vodní nádrže. Takže co nyní uděláte? Další zájemci o koupi chaty, vám dýchají na záda. Bankoví úředníci asi nalezli nějaký záznam v registru, nebo zjistili váš pro ně nízký příjem. Proto vám půjčku finančních prostředků v bance neschválili. Ale nemusíte zoufat, oslovíte jinou finanční společnost. Například u nebankovní společnosti máte možnost požádat o jejich produkt zvaný nebankovní hypotéka.

koupíme si chatu

Tam u nebankovní společnosti můžete získat díky této hypotéce rychle peníze na váš záměr koupě vámi vybrané chaty. A to bez nějakých průtahů či složitého papírování. Dokonce do 24 hodin. A to po předložení potřebných dokladů. Nemusí zde vadit nízké výdělky nebo i záznamy v registrech. Zde je nutné a to pro důležité doplnění, že vy jako klienti uvedené finanční společnosti, musíte pro schválení peněžní půjčky splnit jednu povinnost. Budete muset dát do zástavy nebankovní společnosti nějakou nemovitost. Může to například byt. Pro finanční společnosti se zde jedná o záruku, že půjčené peníze, tedy hypotéku, budete řádně splácet. Samozřejmě, až hypotéku splatíte, je nemovitost, kterou jste ručili, zase jen vaše. Zástava bude zrušená.

výhled z chaty

Peníze si u nebankovní společnosti můžete půjčit na koupi nejen rekreačních objektů, ale také na rodinné domy, pozemky, byty. Také je možné vyplacení vašich exekucí, nebo i velmi nebezpečných dluhů. A doba splácení vypůjčených peněz může být i dlouhých třicet let. To opravdu dlouhý čas. Takže moc neváhejte, když jste měli to štěstí, že se vám naskytla možnost rychlého zakoupení rodinného rekreačního objektu. Jednejte rychle, další zájemci o koupi jsou hned za vámi.