Rubriky
Auto moto

S kolotočem se krásně vyspí každé dítě

Pochopitelně, že není řeč o žádné atrakci, na kterou byste vaše dítě před spaním uložili a nechali ho usínat na točícím se kolotoči. Ne každé miminko chce spát tak, jak by se to od něho mohlo očekávat a najde se i takové, které jednoduše není spokojené natolik, že odmítá i usnout.

Pokud patříte mezi rodiče, kteří si už nevědí rady s tím, jak utišit a uspat nespokojené miminko, vyzkoušejte hrací kolotoč nad postýlku, který jeho pozornost přirozeně upoutá.hrací kolotoč.jpg

Na chvíli se zaměří na něco jiného než na vás

Ve většině případů tomu je tak, že je dítě po uložení do postýlky nespokojené proto, že vás ztratí z dohledu. Prakticky nic jiného, než váš obličej nezná a skutečnost, že neslyší ani váš hlas a dotek, může být pro něho stresující.

Nemůžete mu to mít za zlé, ale můžete mu pomoci usínat v klidu a bez vaší přítomnosti tím, že jeho pozornost zaměříte na hrací kolotoč. Díky barevným a měkkým hračkám a tomu, že se točí nebo na nich může i kdykoliv sáhnout ručičkou, se jeho myšlenky na vás na chvíli ztratí a ukolébá ho k ničím nerušenému spánku.
kolotoč.jpg

Nejroztomilejší dětská postavička

Pořídit hezký a pohádkový kolotoč můžete tak, že se rozhlédnete v nabídce všech dostupných a vyberete vašemu miminku takový, který mu bude později (až vyroste) připomínat jeho sladké usínání. Díky volbě pohádkové postavičky, kterou všechny děti milují, jakou je Krteček, si můžete být jistí, že si jeho nádherné pohádky a příběhy zamiluje už od prvního shlédnutí.

Příjemný materiál díky plyšovému provedení bude pro jeho hraní (předtím, než se ponoří do snů) bezpeční alternativou a volbou, na kterou nedáte dopustit.

Úspěch hlásí většina rodičů

Možná vás potěší skutečnost, že si mnoho rodičů odpočinulo od dlouhého a zpravidla kontaktního uspávání jejich miminka, které se v okamžiku, kdy si pořídili kolotoč nad postýlku změnil v pohodový rituál, který se obešel bez pláče.

Tím pádem lze tvrdit, že je jeho koupě jedna z úspěšných možností k tomu, jak se poprat s nespokojeným usínáním.