Rubriky
Moto

Přítel a motorka

Pamatuji si na tu dobu, kdy si můj přítel pořídil motorku. A musím uznat, že jsem byla docela naštvaná, protože já sama se bojím jezdit na motorce, protože mám jenom špatné zkušenosti. Protože v minulosti se můj prastrýc na motorce zabil. Jistě víte, jak jsem z toho byla smutná a jak hodně mě to vzalo, protože jsem si s prastrýcem jsem velice hodně rozuměla. Je to skoro jako můj druhý dědeček. Takže se mi nedivte, že jsem k motorkám získala takový veliký odstup, že jsem se bála, že kdokoliv si pořídím motorku tak se na tom automaticky vybourá. A myslím si, že jsem nebyla daleko od pravdy, protože jednoho dne můj přítel si sedl na motorku mírně opilý!

Přítel moc rád jezdí.

To snad ne, byla jsem v šoku, nechápu, jak si tohle přítel mohl dovolit! To myslí vážně? Vždyť všichni víme, že se na motorku nesmí opilý! Tedy sice nebyl opilý tak moc, že by se motal, ale měl dva půllitry piva. Takže podle mého názoru je to opravdu hodně. No, mě by to vážně asi složilo. Navíc se přeci na motorku ani do žádného motorového vozidla nesmí sednout pod vlivem alkoholu.

Motoriky se bojím.

A tak jsem přemýšlela, jestli jenom příteli nadávat nebo mu schovat klíčky od motorky. Protože on se na tu motorku teprve a chystal sednout. Anebo mám zavolat policii? Opravdu jsem tedy nerozhodná. Nakonec to dopadlo tak, že si to přítel uvědomil a vůbec na motorku opilý nesednul. A byla jsem ráda. Nicméně ale od té doby mám opravdu veliký strach, když přítel jede se projet na motorce někam na výlet, protože nikdy nevím, jestli si tam nedá kapku alkoholu anebo už není opilý. Taky si někdy říkám, že se s přítelem rozejdu, protože alkoholiky nemám ráda a říkám si, že jednoho dne určitě se stane nějaká nehoda, tak bych nechtěla být u toho. Takže ještě budu hodně přemýšlet, jak s láskou a motorkou naložím do budoucna. Nebo mám být stále ve stresu a plná strachu?