Rubriky
Výrobky

Několik důvodů, proč si pořídit sedací vaky


Pohodlí nade vše – přiznejme si, že moderní nábytkové trendy mnohdy nepreferují pohodlí, ale spíše osobitý design. Mít však doma něco módního, ale zároveň nepohodlného, je scestné a pouze prodlužuje stres, jehož je všude kolem nás plno. S pytlem plným kuliček se vám nic takového nemůže přihodit.
Stěhování nábytku – někteří lidé velmi rádi mění polohu nábytku uvnitř bytu nebo jej stěhují z místnosti do místnosti. Z toho důvodu také raději pořizují skladné kusy, rozebíratelné a takové, co snadno přenesou sami i bez stěhovací „těžké party“. Sedací vaky jsou pro tyto účely naprosto ideální.

bean bag

Jedinečný styl, který lze sladit s podlahovou krytinou a nábytkem – trh je zásoben mnoha modely těchto sedátek, o nichž nelze říci, že by byly neatraktivní a pouze určitým provizoriem. Snadno je sladíte s vybavením dětských pokojů, ložnic i obývacích pokojů.

sedací vak

Jemné doteky plastových kuliček – masáže a doteky mohou být příjemné nejen lidskou dlaní, ale i některými pomůckami, vzpomeňme například drbátko hlavy nebo zad. Výplň uvnitř sedáku působí podobně, jemně masíruje tělesný korpus a navozuje velmi příjemné pocity.
Děti je milují – děti nemají rády strojené kusy nábytku, kde se mohou jen posadit a dbát na tradiční bonton. Chovají se přirozeně a nepřipadá jim vůbec podivné prostě se jen tak vrhnout do náruče něčemu měkkému, co je obejme.
Objímání – jedna z věcí, která nám schází, je nedostatek času na sebe sama. V zaměstnání trávíme v průběhu týdne více jak 40 hodin, dalších 60 hodin prospíme, 30 hodin promarníme úklidem, cestováním za nákupy a domácími pracemi a pouhých pár desítek minut denně nám zbývá na poklidnou relaxaci a tu nám pak pokazí negativní události v televizním zpravodajství. Schází nám častější objímání a sedací vak nám v tomto smyslu může vyjít vstříc. Je doslova takovým objímacím simulátorem.