Rubriky
Výrobky

Nejlepší svatební salon v Praze

Svatba je bezesporu jednou z nejdůležitějších událostí v životě. Proto chceme, aby bylo všechno krásné a všechno vyšlo podle našich představ a plánů. Noho lidí si stavbu plánuje samo, a to včetně shánění svatebního oblečení. U některých párů hraje roli téma svatby, někdo hledá jen šaty, a někdo hledá na poslední chvíli. U nás se věnujeme všem zákaznicím stejně, a vždy se snažíme všem vyhovět. Náš salon nabízí svatební šaty v Praze pro každou nevěstu.

korzetové šaty

Najdete u nás
– Obyčejné pouzdrové šaty
– Krajkové šaty
– Šaty v různých barvách
– Kombinace látek
– Doplňky – vlečky, čelenky, pásky

Nevěsta někdy ani neví, jaké šaty hledá. Proto se každé věnujeme individuálně, a vždy nakonec nevěsta odchází s šaty, které jí dokonale padnou. Může se stát, že nepadnou jak by měly, a proto je samozřejmostí služba, kde upravíme jakékoliv šaty přímo na míry nevěsty. U této varianty je ale třeba počítat někdy i s delším termínem k zhotovení podle obsazenosti salonu. Pokud tedy nemáte konfekční velikost, je lepší vybírat šaty s předstihem.

Náš tým se vám bude věnovat po celou dobu vašeho výběru, abyste se cítila naprosto příjemně a bez stresu mohla najít to, co hledáte. Krásné šaty jsou základem pro krásnou svatbu, a u nás najdete svoje vysněné šaty vždycky.

svatební šaty

Modely máme online
Chcete mít představu, co u nás máme? Prohlédněte si náš web, kde najdete všechny šaty, které máme v salonu. U každých najdete fotografie na postavě i popis šatů, díky čemuž si můžete vybrat kousky, které byste ráda vyzkoušela. Náš elektronický katalog vám může pomoct si udělat představu o šatech, proto je dobré si jej prohlédnout, ještě než k nám půjdete.

Na nás se můžete spolehnout
Některé svatební salony nemají takový výběr jako my. My vám nabízíme prvotřídní servis, vždy příjemné a profesionální jednání a desítky šatů na výběr. Svatební šaty jsou naše parketa.