Rubriky
Auto moto

Kvalitní péče pro Váš bazén

Nejen majitelé bazénových zařízení, ale i lidé, kteří bazén nevlastní, dobře vědí, jak důležitá je péče o bazénovou vodu, a že nejdůležitějším prvkem je její dokonalá čistota, kterou zajišťují chlorové přípravky, které je nutné opravdu pravidelně dodávat do bazénové vody. Ovšem to není všechno. Může se stát, že Vám chlorové přípravky nebudou správně fungovat a voda ve Vašem bazénu se začne měnit v nevzhlednou břečku, protože se v ní začnou množit bakterie a hlavně řasy.

nohy po kotníky ve vodě

Tohle se může stát, pokud je v nerovnováze hodnota PH vody. Ano, tento ukazatel je pro péči o bazénovou vodu velmi důležitým a je nutné jej udržovat ve správných hodnotách. Přípravek PH minus Vám pomůže dostat hodnoty opět do správných rozměrů, aby chlorové přípravky mohly správně fungovat a Váš bazén byl dokonale ošetřen. Můžete se stát, že má voda tyto hodnoty v nerovnováze již při napouštění bazénu, ale také se mohou samovolně zvyšovat při používání salinizační jednotky nebo celkově při využívání solí k ošetření bazénové vody.

Proto je důležité pravidelně provádět kontrolu bazénové vody za pomocí testerů, které Vám ukáží, nejen kolik aktivního chloru ještě obsahuje bazénová voda, ale také hodnoty PH vody, abyste mohli učinit okamžitou nápravu. Samozřejmě, že v případě, že už se Vám v bazénové vodě objeví řasy, nestačí pouze srovnat hodnoty za pomocí přípravku PH minus, ale je také nutné využít přípravku proti řasám a dokonale vyčistit dno i stěny bazénu za pomocí kartáčů, vysavačů a také filtrace.
sedící dívka u břehu

Údržba a úprava bazénové vody není ničím složitým, pokud je prováděna pravidelně a správně a za pomocí kvalitních pomocníků z řad bazénové chemie a samozřejmě také bazénového příslušenství. U nás přesně takové pomocníky najdete na jednom místě a ve velkém výběru. Proto neváhejte a obraťte se na nás a V8š bazén dostane tu nejlepší péči.