Rubriky
Výrobky

Dorty na zakázku

Komu by se nevyloudil na tváři úsměv, když uslyší slovo „dort“. Někdo se nevědomky i mlsně olízne. Jiný si pohladí bříško. Sladká pochoutka, korpus rozřezaný na několik vrstev, slepených krémem, nahoře zalitý polevou a ozdobený. Mňam. Asi málokdo z nás nemá někde v albu nebo v šuplíku svou fotku, když mu by rok a postavili před něj jeho první dort. Ale nejen narozeniny jsou nerozlučně spjaty s dortem. Co třeba několika patrové dorty svatební?

luxusní dort

A poté při oslavách výročí svatby. Nebo si někdy udělat jen tak radost a dát si kousek dortu po nedělním obědě. Dorty z piškotového těsta nebo z čokoládového těsta, slepené vanilkovým nebo ovocným krémem, marmeládou, medem. Dorty potažené fondánem nebo marcipánem nebo jen přelité čokoládou. Ozdobené čerstvým ovocem nebo figurkami z marcipánu. Už se vám sbíhají sliny? Objednejte si dorty nejen kulaté, ale různých tvarů, hranaté, srdíčkové, tvaru knihy, auta či zvířat. Nebo co třeba stará dobrá klasika Sacherův dort k nedělnímu kafíčku. Udělejte si chvilku a nechte se rozmazlovat sladkou chutí na jazyku.

Sacher dort

Bude mít vaše dítě narozeniny? Nechejte mu vyrobit dort na zakázku s jedlým papírem s potiskem jeho oblíbené postavičky z pohádky. Budou mít vaši prarodiče zlatou svatbu? Určitě je potěší luxusní dort upečený s láskou a sestavený na míru jejich chuťovým pohárkům. Venku je pod mrakem, slunce schované, jaro daleko, máte špatnou náladu? Udělejte si radost a kupte si zákusek nebo rovnou celý dort. Když se s někým podělíte vaše radost se znásobí a chmury budou ta tam. Jednou za čas dort z kvalitních surovin neohrozí vaši figuru a máte-li přece jen o ni strach, dopřejte si do oblíbené cukrárny alespoň hodinovou procházku. Potom si s klidem můžete dort vychutnat bez výčitek svědomí. Nechte rozmazlit, objednejte si moderní nebo tradiční dort na zakázku v Hradci Králové.