Rubriky
Výrobky

Až konečně přijede váš princ na bílém koni

Všechny z nás dlouhou část svého života myslíme na to, jaké to bude, až konečně najdeme partnera pro život. Muže, na kterého se budeme moci spolehnout v jakémkoli životním okamžiku (i když je pravda, že to dopředu nepoznáte, neboť je život dlouhý), muže, kterého budeme milovat za to, jaký je, a vůbec takového, se kterým si budeme rozumět do té míry, že najednou budeme vědět, že je to ten pravý, se kterým bychom chtěly zůstat do konce svého života (anebo si to alespoň v daný okamžik budeme myslet).

žádost o ruku

A jakmile něco takového nastane, tak si začneme představovat, jaké to bude v náš velký den, kdy nás požádá o ruku. Většina z nás tuto svou představu samozřejmě bohatě přiživuje různými scénami z romantických filmů, ve kterých jsou všichni muži naprosto dokonalí a dokáží svou partnerku úžasně překvapit a dojmout. To je přesně to, co bychom také chtěly zažít. Tedy alespoň na začátku. Nezřídka se totiž stává, že náš partner, kterého nám osud tak nějak přiřkne, je dokonalý už o něco méně. A ještě mnohem více mu schází k tomu, aby se dovtípil, jak by měly naše vysněné zásnuby vypadat, a že by to měl být právě on, kdo bude mít lví podíl na tom, že se náš dětský sen naplní. Jistě, jsou muži, se kterými je každý den pohádkový.

svatební obřad

Bohužel, jsou notně v menšině. Většina mužů za nimi o pořádný kus cesty pokulhává a většina žen na své představy postupně rezignuje, a nakonec sní už jen o tom, aby vůbec nějaké zásnuby nastaly, a aby jejich vyvoleného vůbec napadlo, že by se třeba mohli vzít. Ovšem pozor milé dámy, nemusíte být jen pasivními hráčkami! Pokud vám štěstí náhodou nejde vstříc tak, jak byste chtěly, tak mu neváhejte trochu pomoci, vždyť každý jsme svého štěstí strůjcem. A tak to prostě všechno nastrojte a naplánujete tak, aby vašemu milému konečně došlo, kam míříte a jaký zásnubní prsten by se vám nejvíce líbil. Třeba tak, že váš vyvolený „náhodou“ narazí na webové stránky, kde budou ty nejkrásnější zásnubní prsteny s briliantem a „náhodou“ mu dojde, že právě po jednom z nich toužíte.