Rubriky
Podnikání

Zásobování lékáren Techno Life

Velkoobchodní firma Techno Life zařizuje zásobování lékáren kvalitními lékárenskými výrobky. Společnost garantuje čisté sklady, ochráněné proti škůdcům, spolupracuje s certifikovanými výrobci, objednávky vyřizuje rychle a bez prodlev a personál je pravidelně školen v novinkách i ukotvených zákonech.

zásobování lékáren.jpg

Společnost Techno Life se zabývá také dovozem, výrobou a propagací léčiv a zdravotnických potřeb po Evropě a také v dalších zemích. Vyjde vám vstříc v zajištění logistiky, v registraci a při úhradách léčiv ze zdravotního pojištění.

Techno Life nabízí spolupráci lékárnám, klinikám, velkoobchodním výrobcům, státním zdravotnickým zařízením a výzkumným ústavům. Firma si zakládá na poskytnutí flexibility, kvality a efektivity práce. Spolehlivou logistiku zajišťuje Techno Life Cargo, díky které bude vaše lékárenské zboží dodáno včas dle vašich požadavků.

Techno Life Cargo zajištuje přepravu léčiv, zdravotnického materiálu, zásobuje nemocnice, ordinace i lékárny a dále zajišťuje skladování léků dle nejpřísnějších předpisů a požadavků.

zásobování léky.jpg

Při přepravě léků dbá firma na vysoké nároky na teplotu ve voze, která by mohla nevratně ovlivnit kvalitu přepravovaných léků. Kvalita léků by mohla mít následně negativní dopady na pacienta, proto je velmi důležité brát tento požadavek na zřetel. Techno Life Cargo poskytuje kontrolu a neustálé monitorování teploty v chladícím voze. Při dodávce léčiv dostanete zároveň záznam o udržování teploty ve voze během přepravy vaší zásilky. Službu si můžete objednat telefonicky, mailem nebo online přes webový formulář na stránkách firmy Techno Life.

Zásobování lékáren je velmi důležitým prostředníkem mezi výrobcem a spotřebitelem. V této roli jsou kladeny velké nároky na kvalitu provedené práce, jelikož může zásadně ovlivnit výsledný účinek léčiva na pacienta. Pravidla, která musí distributoři léčiv dodržovat jsou obsaženy v zákoně o léčivech. Přesné požadavky, které jsou na distribuci léků kladeny najdeme v pokynech SÚKL – Státního ústavu pro kontrolu léčiv.